درباره ما

درباره ما

درباره ما

 شركت تهران همبرگر فعالیت خود را از سال 1354 هجری شمسی در كلان شهر تهران آغاز نمود و پیش از انقلاب اولین گامها در جهت تولید صنعتی و انبوه برداشته شد.

در ادامه روند فعالیت شركت و در راستای توسعه عملكرد خود در سال 1362 موفق به كسب مجوز لازم از وزارت صنایع و بهداشت گردید. شركت ضمن توسعه فیزیكی و ارتقای كیفی محصولات خود موفق به كسب نشان استاندارد تشویقی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید.

شركت تهران همبرگر در راستای ارتقا سطح ایمنی و بهداشت محصولات خود ،دستیابی به تضمین كیفیت و سلامت محصولات خود را از جمله اهداف كوتاه مدت خود قرار داده و در این چهارچوب در سال 1380 بعنوان اولین تولید كننده فرآورده های گوشتی خام منجمد در كشورموفق به دریافت گواهینامه HACCP  از كشور آلمان گردید و در ادامه همین روند به منظور اعتلای كیفیت محصولات با بكارگیری سیستم مدیریت كیفیت ISO 9001  كنترل و توسعه ویژگیهای كیفی و سیستم مدیریت شركت را نظام مند نمود.

در نتیجه اقدامات صورت گرفته شركت تهران همبرگر بعنوان واحد نمونه در سال 1384 از طرف موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران معرفی گردید.

این شركت امروزه مفتخر است اعلام نماید كه در تولید محصولات خود از تكنولوژی روز آمریكا و اروپا استفاده كرده و در جهت بروزرسانی و تحول در صنعت تولید همبرگر بعنوان پیشرو در حال دستیابی به اهداف خود می باشد.

همچنین شركت در چهارچوب مشتری مداری ضمن پاسخگویی به نیازهای اساسی مشتریان (سلامت و كیفیت محصولات) در تلاش جهت پاسخگویی به خواستهای مشتریان بوده و بااصرار بر ارتقای كیفیت همچنان خود را بعنوان یكی از پیشگامان  این صنعت مطرح نموده و امید است با بكارگیری سیستمهای كیفی بتواند به اهداف پیش بینی شده دست یابد.